loading

Firma MM Cars została założona w 1991 roku. Tworzący ją pasjonaci od samego początku dążyli konsekwentnie do jednego celu. Chcieli stworzyć przyjazne miejsce, w którym będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie samochodu. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów mamy pewność- udało się!

Obecnie jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych Dealerów samochodowych. Jako MM Cars Group posiadamy salony w sześciu lokalizacjach, w których oferujemy zarówno samochody nowe jak i używane:

  • Katowice ul. Lotnisko 81 (Opel, Subaru, Suzuki)
  • Katowice ul. Kościuszki 253 (Hyundai, Mitsubishi)
  • Zabrze ul. Wolności 153 (Suzuki, Mitsubishi)
  • Wrocław ul. Karkonoska 50 (Opel)
  • Lubin ul. Legnicka 65 (Opel, Suzuki)
  • Warszawa Al. Jerozolimskie 237 (Opel, punkt Suzuki)

Ponadto oferujemy kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową, serwisową i z zakresu napraw blacharskich. W profesjonalny sposób pomagamy we wszystkich sprawach związanych z zakupem i późniejszym użytkowaniem samochodu.

Salon Opla w Katowicach działa od 1998 roku. W ciągu dwudziestu lat działalności nasz salon opuściło ponad osiemnaście tysięcy samochodów marki Opel! Osiągnięcie tak imponującego wyniku było możliwe dzięki dogodnemu usytuowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, naszemu dążeniu do ciągłego rozwoju, ale przede wszystkim dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas Klienci. Również dzięki Klientom Grupa MM Cars została Liderem sprzedaży Opla w Polsce! Dziękujemy!

Dołącz do grona Klientów salonu Opel MM Cars i zyskaj więcej niż tylko samochód- zyskaj godnego zaufania partnera.

promo 
Do góry